social media Masz pytania?
  • sp5przasnysz@wp.pl

O Nas

Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Przasnyszu mieści się przy ul. Szosa Ciechanowska 6.  Swą działalność rozpoczęła 1 września 2014 r.

Dyrektorem placówki jest mgr Magdalena Patrycja Sternal- również dyrektor Językowego Przedszkola ,,The Academy of Smurfs” w Przasnyszu i Ciechanowie, nauczyciel języka angielskiego. Nasza szkoła posiada rozbudowany pakiet zajęć dodatkowych (zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, językowe, sportowe, gimnastyka korekcyjna, matematyczne w klasach starszych). Z dziećmi każdego dnia pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Posiadamy nowe zaplecze dydaktyczne w postaci wolnostojącego, jednokondygnacyjnego budynku z salą do wychowania – fizycznego, przedmiotowe klaso -pracownie.